Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování na horách, horská stěhování

A je to tady, máme chalupu na horách, budeme jí prodávat, ale jak ji odstěhujeme? V zimě snad pomůže sněžný skutr a vlek. Co v létě? Nebo na jaře? Nebo na podzim? Od toho jsme tady my, tedy pokud o nás budete mít zájem.

Stěhování v nepřístupných oblastech

Stěhujeme v horských a nepřístupných místech naší krásné země, stejně tak jako v rušných ulicích velkoměst. Je sice pravda, že stěhování ve městech je méně náročné než v horských oblastech, ale za to na horách, tam je príma.

Ke stěhování v těchto lokalitách používáme čtyřkolku, jak v kategorii Offroad, což je osobní terénní vůz s náhonem 4 x 4 + vlek, tak pracovní čtyřkolku Polaris 4 x 4 + vlek. Offroad je určen ke stěhování ve špatných terénních podmínkách, kdy se dané věci naloží na vlek a auto s náhonem 4 x 4 ho doveze k první schůdné lokalitě, kde tento náklad přes systém hydraulického čela naložíme do vozidla a ukurtujeme pro další přepravu. Toto je určeno pro úzké horské cesty, kde se nákladní vozy pro stěhování nevytočí a nebo nemohou najet z důvodu světlosti spodku nákladního vozu.

Tam kde cesty končí a začínají lesy, louky a pole, tak i tam mají mnozí z nás své oázy klidu a pohodlí chaloupky daleko od civilizace, kde ticho je jediný lék. Na tato nepřístupná místa používáme pracovní čtyřkolku Polaris 4 x4 s navijákem na 2000 kg a vlek. Stejně jako u terénního osobního vozu svážíme veškerý nábytek (perfektně ukurtován) k nejbližší komunikaci, kde přes systém hydraulického čela opět náklad vyzvedneme do potřebné výšky a následně ukurtujeme.

Stěhování na horách nás baví

Je potřeba podotknout, že tato stěhování jsou časově náročná, protože každý kousek nábytku mají pracovníci několikrát v rukách při svážení z kopců a navíc jistí náklad proti posunu, takže vše se časově prodlužuje. Ale nám toto nevadí, protože horská stěhování jsou jedna z nejkrásnějších. Málokde má člověk možnost se při své práci kochat nádhernou přírodou. Bereme vždy tyto záležitosti jako zpestření naší práce. Tam kde jiní končí, my začínáme!

Stěhování v oblastech Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Jilemnice

Firma Stěhování bez dřiny je schopna pokrýt potřeby všech horských oblastí. Mezi lokality, kde můžete bez problémů využit našich služeb stěhování či vyklízení bytů, patří např. Špindlerův Mlýn, Pec Pod Sněžkou, Jilemnice či Vrchlabí.

Stěhovací dodávka Mercedes Stěhovací dodávka Mercedes Stěhovací dodávka Mercedes

Stěhování Horní Mísečky Stěhování Horní Mísečky Stěhování Horní Mísečky

Stěhování Horní Mísečky Stěhování Horní Mísečky Stěhování Horní Mísečky

Čtyřkolka Polaris Čtyřkolka Polaris Čtyřkolka Polaris

Čtyřkolka Polaris Čtyřkolka Polaris, terénní vůz Čtyřkolka Polaris, Citroën Berlingo

Horská stěhování Horská stěhování Horská stěhování

Horská stěhování Horská stěhování Horská stěhování

Horská stěhování Horská stěhování Horská stěhování

Horská stěhování Horská stěhování Čtyřkolka Polaris

Čtyřkolka Polaris Čtyřkolka Polaris Vozový park

Stěhování na horách Čtyřkolka Polaris Čtyřkolka Polaris

Čtyřkolka Polaris Čtyřkolka Polaris Čtyřkolka Polaris

Čtyřkolka Polaris Čtyřkolka Polaris Osobní vůz Stěhování bez dřiny

Osobní terénní vůz Osobní terénní vůz Osobní terénní vůz

Osobní terénní vůz Nákladní vůz Nákladní vůz

Stěhování v Krkonoších Nákladní vůz pro stěhovací akci Připraveni na stěhování

Nezbytná výbava na stěhování Nezbytná výbava na stěhování Nezbytná výbava na stěhování


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2023 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.