Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Jak jsme jako rodina začínali?

Děda Standa Děda Standa Děda Standa

Děda Standa Děda Standa Děda Standa

Děda Standa Děda Standa Babička

Tak jako všichni lidé v našich a předchozích generacích. Po návratu dědy Standy z války z Itálie z vládního vojska se postupně začínalo pracovat v tom "relativně částečně správném směru", než nám to někteří lidé "trochu" změnili v 68 roce. Do té doby byl i "částečný" předpoklad, že pracovití a slušní lidé budou mít potřebné zázemí pro svobodný život a dostatek možností pro vývoj a vzdělání svých dětí.

Ale i v poválečné době už lidé, kterým opravdu záleželo na své budoucnosti i na budoucnosti svých rodin, pracovali na tom, aby své přednosti a dovednost dokázali uplatnit ve své složité době. Povoznictví, stahování dřeva, orba a vláčení pole byly ve své době takovou nutností, jako dnešní nákladní doprava v naší oblasti. Taktéž chtěj nebo ne, tak i stěhování v této době již bylo částečně v dnešních počátcích. Ikdyž mělo jinou formu, tak jeho úroveň byla ve své době tak lidská a kvalitní jako ta, o kterou každodenně usilujeme i dnes.

Počátky našeho podnikání Počátky našeho podnikání Počátky našeho podnikání

Počátky našeho podnikání Počátky našeho podnikání Počátky našeho podnikání

Počátky našeho podnikání Počátky našeho podnikání Počátky našeho podnikání

Počátky našeho podnikání Počátky našeho podnikání Počátky našeho podnikání

Po revoluci, kdy byl hlavním motorem rodiny Vráťa, jsme se již přizpůsobili novým směrům v oblasti dopravy a stěhování a od roku 1989 po návratu Slavomíra z vojny na dva roky, počala jiná éra našeho podnikání. Nejtěžší v počátcích bylo získat peníze na rozvoj a zázemí firmy, protože ač se to dnes zdá humorné, půjčit si peníze u banky v roce 1989 nebo 1990 s podnikatelským záměrem, pokud jste nechtěli nehorázné sumy, které někteří neměli ve snaze bankám ani vrátit, nebyla půjčka jednoduchá. Půjčit si 50-150000 bylo složitější, než si půjčit 2-3 miliony - na dnešní dobu nepochopitelné. Ten, kdo chtěl začít opravdu od čisté nuly a bez dědických investic, nebo něčeho podobného, to opravdu lehké neměl. Všichni podnikatelé, co toto období zažili, by o něm mohli vyprávět.

Slavomír Slavomír Slavomír

Slavomír Slavomír Slavomír

Slavomír Slavomír Slavomír

Díky Vráťovi, který nikdy nekoukal na počet odpracovaných hodin, jak co se týče zákazníků, tak co se týče rodiny, se pomalu postupovalo dále v krůčkách vývoje stěhovacích služeb. Je to zvláštní, kolik let musíte poctivě pracovat, aby si vás někdo všiml a dal vám v naší oblasti důvěru v provádění prací pro úřady, památkáře, pány kastelány nebo i ve státním sektoru jako je odbor školství a kultury. Samozřejmě nedílnou součástí je ohodnocení každého soukromníka anebo rodiny s bytovou jednotkou 1+1. Toto vše je nutné budovat 10-15 let, než si důvěru lidí zasloužíte.

Jsou lidé a firmy, na které tento text působí zcela jistě humorně a hloupě a přemýšlí, že pokud založí firmu ze dne na den, řeknou jsme hodní, slušní, ochotní a nejlevnější, že jim to v dlouhodobém harmonogramu vyjde. Bohužel, tak to není. Lidé, ať jakkoliv vzdělaní mají od přírody schopnost rozeznat, zda se jim firma věnuje pouze pro peníze a nebo díky tomu, že svou práci milují a jsou jí naplněni a poctěni, že jí mohou ve své kvalitě provádět.

A v tomto všem již v dnešní době začíná pokračovat Jenda, který se v této oblasti vyskytuje od svých 10 let a také se pracovních záležitostí od mala účastnil, aby poznal, co je to být součást týmu a jak je důležitá úcta mezi spolupracovníky a jím samotným. Jak jsou ve své podstatě jedním tělem a jednou duší, protože bez toho nemůže žádná práce fungovat dobře.

Počítáme i s naším mladším Kubou, ale jeho doba teprve přichází. Teprve se dostává do dění světa tak, aby mohl být užitečným a pohodovým přítelem pro svoje zákazníky a pro svoji rodinu. Se vší láskou mu my všichni chlapi z rodiny přejeme, ať se mu to podaří tak, aby byl spokojen on i lidé okole něj.

V úctě k našim zákazníkům, přátelům, dodavatelům rodinná stěhovací společnost STĚHOVÁNÍBEZDŘINY.

PS: Nikdy nedosáhne člověk na světě ničeho, pokud nemá vedle sebe ty správné lidi. Proto všichni ze srdce děkujeme našim drahým maminkám, manželkám, babičkám a prababičkám, protože bez jejich lásky a uznání pro své manžely, by tato firma mohla jen stěží existovat. Vždy jsme byli a budeme pouze lidé, a tak by to mělo i zůstat.

Koukni se a potěš se ten, kdo máš lidi rád


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2024 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.