Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování tělesně postižených

Pro každého z nás bývá stěhování nepříjemnou záležitostí a to zejména v případech, kdy se stěhujeme sami, nebo svépomocí. Proto chápeme, že v případě tělesně postižených spoluobčanů je tato situace ještě o něco složitější. Vzhledem k tomu, že se stěhováním tělesně postižených máme mnohé zkušenosti, doporučujeme využití odborné firmy, která využívá speciální stěhovací vybavení.

Vybavení pro stěhování invalidů

Naše firma Stěhování bez dřiny vlastní potřebné stěhovací vybavení, které zajistí bezproblémové a komfortní stěhování tělesně postižených. S námi se budete cítit jako v pohádce. Stěhování nás baví a na naší práci je to znát.

Dbáme zejména na lidský přístup a vždy se snažíme maximálně vyhovět potřebám zákazníka zvláště pokud má zdravotními problémy a bez cizí pomoci se neobejde. Naši pracovníci vám poskytnou profesionální služby po celou dobu stěhovací akce.

Ústav sociální péče pro tělesně postižené v Hořicích v Podkrkonoší

Na jaře 2016 jsme zajišťovali kompletní přestěhování vybavení z Ústavu sociální péče do nově postavených rodinných domů v ulici Karla Kofránka v Hořicích. Několikadenní stěhovací akce proběhla tak, jak bylo dopředu domluveno ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Nové rodinné domky jsou určeny pro celkem šestnáct klientů s různým stupněm zdravotního postižení. Moderní prostředí, které mimo jiné zahrnuje i zázemí pro denní programy.

Zároveň jsme zajišťovali i stěhování vybavení v rámci hlavní budovy Ústavu sociální péče pro tělesně postižené v Hořicích, které souviselo se stěhováním klientů do nových rodinných domů, což umožnilo zvýšení počtu jednolůžkových pokojů a zlepšení podmínek života obyvatel ve stávajícím zařízení.

Výstavba budovy Ústavu sociální péče pro tělesně postižené v Hořicích Výstavba budovy Ústavu sociální péče pro tělesně postižené v Hořicích Výstavba budovy Ústavu sociální péče pro tělesně postižené v Hořicích

Ústav sociální péče pro tělesně postižené v současné době Ústav sociální péče pro tělesně postižené v současné době Rodinné domy pro tělesně postižené v Hořicích


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2024 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.