Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Nabídka stěhování (stěhovací služby na klíč, stěhováci)

Nabídka stěhování naší stěhovací firmy zahrnuje kompletní stěhovací služby na klíč. Rádi pro Vás zajistíme stěhování domácností, firem, horská stěhování aj. služby, které Vám usnadní práci. Jsme tu pro Vás a naše práce nás baví.

VAŠI STĚHOVÁCI

Stěhování rodinných domů a bytů

Snad každý, kdo se kdy stěhoval nebo se podobné věci jen vzdáleně účastnil jako pomocná síla, ví a je přesvědčen, že stěhování je skoro tragédie. Chtěli bychom Vám tento náhled malinko přiblížit a vysvětlit, že ne vždy to musí být tak hrozné.

Více informací o službě Stěhování rodinných domů a bytů...

Stěhování firem a kanceláří

Stěhování firem je specifická záležitost. Každá firma má jiné požadavky a nároky, je proto potřeba vše důkladně prohovořit a získat co nejvíce informací na obou stranách. Zajistíme stěhování od kanceláří, archívů, počítačové techniky až po přepravu strojů na obrábění nebo výrobu.

Více informací o službě Stěhování firem a kanceláří...

Stěhování na horách

A je to tady, máme chalupu na horách, budeme jí prodávat, ale jak ji odstěhujeme? V zimě snad pomůže sněžný skutr a vlek. Co v létě? Nebo na jaře? Nebo na podzim? Od toho jsme tady my, tedy pokud o nás budete mít zájem.

Více informací o službě Stěhování na horách...

Stěhování památek

Stěhování hradů, zámků a uměleckých předmětů vysoké hodnoty patří k dalším specialitám našeho oboru. Je nadmíru jasné, že v těchto záležitostech by jakékoliv pochybení bylo katastrofické. Proto je nutné zde klást největší důraz na přípravu a technické řešení samotného procesu stěhování.

Více informací o službě Stěhování památek...

Stěhování pián, klavírů, trezorů

Máme v této oblasti dlouhodobé zkušenosti a nabízíme jak stěhování za pomoci lidské síly, tak i stěhování s pomocí pianoplánu. Pianoplán je speciální stroj na stěhování těžkých břemen do 1.000 kg.

Více informací o službě Stěhování pián, klavírů, trezorů...

Stěhování v objektu

Potřebujete rekonstruovat část rodinného domu? Zajistíme Vám přenos nábytku, vybavení kanceláří ve Vašem domě či bytě, abyste mohli rekonstrukci v klidu provést a nemuseli se strachovat o to, jak a kdo Vám se stěhováním nábytku pomůže.

Více informací o službě Stěhování v objektu...

Skladové prostory

Naší další službou je nabídka skladových prostor pro uskladnění nábytku a dalšího vybavení jak pro domácnosti (fyzické osoby), tak i pro firemní klientelu. Nabízíme individuální přístup a komplexní služby.

Více informací o službě Skladové prostory, uskladnění nábytku...

Stěhování invalidů

Pro každého z nás bývá stěhování nepříjemnou záležitostí a to zejména v případech, kdy se stěhujeme sami, nebo svépomocí. Proto chápeme, že v případě tělesně postižených spoluobčanů je tato situace ještě o něco složitější.

Více informací o službě Stěhování tělesně postižených...

Další oblasti stěhování

Problémy se stěhováním se netýkají pouze domácností a firem. Stěhovací služby čas od času ocení i další instituce jako jsou knižní fondy, archivy, depozitáře, školy, nemocnice či banky.

Více informací o službě Další oblasti stěhování...

Montážní parta

Montážní parta zajišťuje montáže nového nábytku jako jsou kuchyně (kuchyňský nábytek, kuchyňské linky), obývací stěny, kancelářský nábytek apod. Zajistíme vše od montáže až po drobné úpravy dle zadání zákazníka.

Více informací o službě Montážní parta...

Vyklízení bytových a nebytových prostor

Zajišťujeme kompletní vyklízení domů, bytů, půdních a sklepních prostor včetně případného odvozu na skládku. Veškeré prostory po vyklizení a odvozu uklidíme a v případě potřeby vymalujeme a zajistíme drobné úpravy.

Více informací o službě Vyklízení bytových a nebytových prostor...

Rady, bonusy a výhody pro zákazníky naší stěhovací firmy

Abychom Vám usnadnili stěhování, připravili jsme pro Vás několik rad, tipů a nápadů, které Vám mohou pomoci. Zároveň jsme pro Vás, naše zákazníky, připravili několik výhod a slev na stěhovací služby.

Více informací o službě Rady, bonusy a výhody pro zákazníky...

Osobní doprava

Dovolujeme si Vám nabídnout službu Osobní doprava v podobě devítimístného vozidla Ford Transit Tourneo. Sedací místa jsou v luxusním provedení měkkého plyše. Vůz je vybaven klimatizací, která je rozvedena do celého vozu.

Více informací o službě Osobní doprava...


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2022 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.