Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování Vrchlabí

Firma Stěhování bez dřiny nabízí své služby i v horských oblastech. V Krkonoších se jedná např. o oblast okolo Vrchlabí, ale i jiné lokality. Stejně jako tomu je v jiných případech i zde si můžete tuto službu objednávat pod samostatným označením stěhování Vrchlabí. Pokud tedy pocházíte z Vrchlabí, nebo se do Vrchlabí stěhujete, pak můžete využít právě této komplexní služby zahrnující např. stěhovací služby, vyklízecí služby, přepravu osob, dopravu, malování bytových a nebytových prostor atp.

Chcete objednat stěhování ve Vrchlabí?

Máte-li zájem o stěhovací služby či vyklízení bytových i nebytových prostor pro Vaši firmu či domácnost v lokalitě Vrchlabí, můžete využít buď našich kontaktních údajů, nebo nám zaslat nezávaznou objednávku z našich stránek.

Pro vyplnění klikněte na odkaz FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Stejně můžete postupovat i v případě objednávky našich služeb pro další lokality. Pouze vyplníte konkrétní místo nakládky a vykládky. Např. Poděbrady (nakládka) a Semily (vykládka).

Vrchlabí - základní údaje

Historie města Vrchlabí je nedílně spjata s dějinami osidlování Krkonoš - nejvyššího českého pohoří. České (původně Werchlab, Wrchlab) i německé jméno (Hohenelbe přibližně z roku 1518) města souvisí s jeho polohou na horním toku Labe. Stejně tak tomu bylo i v případě nejstaršího (latinského) názvu Albipolis, které s Labem a jeho latinským pojmenováním Albis (Bílé) rovněž souvisí.

První zmínky se objevují na začátku čtrnáctého století, kdy vznikla na území dnešního města Vrchlabí první osada nesoucí český název Wrchlab.

Na co láká město Vrchlabí své náštěvníky i obyvatele?

Město Vrchlabí žije po celý rok bohatým kulturním a sportovním životem. Pro obyvatele, turisty a hosty regionu jsou tu pravidelně v létě pořádány Dny řemesel, Turistický pochod Krakonošova stovka, Vrchlabské hudební léto, Krkonošské pivní slavnosti, výstavy z historie i současnosti regionu i řada dalších tradičních setkání.

Zdroj: Muvrchlabi.cz


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2024 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.