Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování Frýdlant

Firma Stěhování bez dřiny pokrývá mimo jiné i oblast Severních Čech resp. Libereckého kraje. Jednou ze služeb, které spadají pod tuto lokalitu je i stěhování Frýdlant. Pokud pocházíte z Frýdlantu, nebo se do Frýdlantu stěhujete, pak můžete využít našich služeb - stěhovací služby, vyklízecí služby, přeprava, doprava, malování bytových a nebytových prostor atp.

Chcete objednat stěhování ve Frýdlantu?

Máte-li zájem o stěhovací služby či vyklízení bytových i nebytových prostor pro Vaši firmu či domácnost v lokalitě Frýdlant, můžete využít buď našich kontaktních údajů, nebo nám zaslat nezávaznou objednávku z našich stránek.

Pro vyplnění klikněte na odkaz FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Stejný postup můžete aplikovat i pro jiné lokality. Pouze vyplníte konkrétní místo nakládky a vykládky. Např. Městec Králové (nakládka) a Týniště nad Orlicí (vykládka).

Frýdlant - informace o oblasti

Město Frýdlant se rozkládá na obou březích řeky Smědé. Frýdlant tak tvoří přirozené centrum celého Frýdlantského výběžku. Frýdlant se rozrůstal resp. vznikal ve stínu stejnojmenného hradu, který střežil zemskou stezku do obce Lužice.

Frýdlant lze označit za historické město a to ve smyslu, že existuje mnoho důvodů, proč jej navštívit, případně se sem přestěhovat natrvalo. Bez nadsázky lze říci, že z téměř každé uličky dýchá historie. Kromě místního hradu patří mezi nejvýznamnější historické památky děkanský chrám Nalezení sv. Kříže (nachází se na pravém břehu řeky Smědé), jenž byl dokončen roku 1551 a následně několikrát přestavován.

Poblíž kostela stojí také bývalá městská solnice, kam se dovážela sůl z dalekého Halle nad Saalou. Ve Frýdlantu máte možnost dále navštívit další dva (mladší) kostely: sv. Máří Magdaleny ve Frýdlantu-Větrově a evangelický z počátku minulého století stojící ve svahu nedaleko nádraží. Za dominantu města Frýdlant lze označit neorenesanční radnici, která byla postavena v letech 1893-1896 podle projektu vídeňského architekta Franze Neumanna (má na "svědomí" i realizaci radnice v Liberci). A takto bychom mohli psát dále, ale lepší bude, pokud si vše zajedete prohlédnout na živo!

Zdroj: Mesto-frydlant.cz


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2023 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.