Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování Městec Králové

Městec Králové je velmi zajímavým místem v České republice, které se nachází na rozhraní dvou krajů - Středočeského a Královéhradeckého. Zajímavý je zejména díky své poloze, která mimo jiné zajišťuje výbornou dostupnost do všech větších měst v okolí včetně hlavního města Prahy. Součástí Městce Králové jsou i obce Vinice a Nový.

Zajímavé historické momenty

Pojďme se poohlédnout po několika historických faktech. První zmínku o Městci Králové nalezneme v historických pramenech již v roce 1300. Dle pověsti se zde narodil český král Přemysl Otakar II., které Městec Králové jako své rodiště povýšil na město a udělil mu četné výsady královské komory, včetně znaku českého lva.

Městec Králové je centrem okolních obcí v zemědělské oblasti. Je zde veškerá občanská vybavenost - obchody, lékaři, nemocnice, škola, školka, SOU a OU, obvodní oddělení Policie ČR, hasičská zbrojnice, pošta, banky.

Zdroj: http://www.mesteckralove.cz/

Stěhovací služba - Stěhování Městec Králové

Chcete si objednat službu Stěhování Městec Králové? Nejjednodušší způsob je využít našeho nezávazného poptávkového formuláře, který obsahuje základní dotazy, které jsou pro nás důležité, abychom pro Vás mohli připravit cenovou nabídku. Pokud nás však chcete kontaktovat telefonicky, pak Vám může tento poptávkový formulář posloužit pro představu, jaké dotazy Vám budeme klást při telefonickém kontaktu.

Pro vyplnění klikněte na odkaz FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Sháníte stěhovací firmu pro jiné město?

Věříme, že i pro Vás máme řešení. Firma Stěhování bez dřiny má rozmístěná střediska tak, aby byla schopna pokrýt stěhovací služby prakticky po celé České republice. Kromě stěhování v Městci Králové je tak schopna zajistit i stěhovací služby např. pro tyto oblasti:


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2023 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.