Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování ve Zlínském kraji

ČECHMÁNEK - stěhovací služby pro Zlín a celé Zlínsko

Nabídka stěhování bytů, firem a vyklízecích prací - stěhování Zlín. Stěhujeme nejen ve Zlíně ale v celém kraji, tedy Kroměříži, Vsetíně, Valašském Meziříčí, Uherském Hradišti, Otrokovicích, Uherském Brodu, Rožnově pod radhoštěm, Holešově a všech dalších městech a obcích našeho regionu.

Stěhování bytů

Pokud si nebudete jistí s rozložením nábytku (skříně,obývací stěny, atd.) naši pracovníci si s tím poradí a vše Vám bezpečně rozloží a složí na nové adrese. Na místo stěhování je naše firma schopna dodat materiál na zabalení nábytku a také pracovníky, kteří Vaše věci ochotně a opatrně zabalí.

Stěhování firem

Ať už jde o malou kancelář nebo větší podnik my to zvládneme. Stěhování firmy je oproti bytu složitějším úkolem, jelikož čas stěhování musí být co nejkratší, tak aby to Vaši firmu co nejméně zdrželo. Naše firma Vás přestěhuje rychle, systematicky a s největší opatrností k Vašemu vybavení.

Pojištění

Všechny Vaše věci jsou během dopravy i stěhování pojištěny.

Ve kterých oblastech si můžete naše služby objednat


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2021 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.

Naši partneři v krajích ČR: stěhování Zlínský Kraj.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.