Stěhování bez dřiny
Stěhování bytů Stěhování firem Horská stěhování Montážní parta Čištění vozidel

Přeskočit na navigaci

Stěhování Česká Lípa (Nový Bor, Mimoň, Doksy, Dubá...)

Česká Lípa začala psát své dějiny již na konci 13. století. Slovanská osada ležící v podhradí vodního hradu Lipý se velmi rychle rozvíjela a měnila v město. O městě jako takovém lze mluvit od roku 1337, kdy byla dochována písemná zmínka o České Lípě jako městě. Pro Českou Lípu bylo velmi důležité to, že ležela na významné obchodní stezce, což jí napomáhalo v dalším rozvoji a rozmachu.

Jaká místa v České Lípě navštívit?

Vzhledem k tomu, jak významným městem Česká Lípa byla, se dochovalo i mnoho památek, která stojí za to navštívit, ať už se do České Lípy jedete pouze podívat, nebo usadit natrvalo. Za všechny zmíníme zejména Augustiniánský klášter (zřízený v roce 1627 Albrechtem z Valdštejna), Kostel Povýšení sv. Kříže, Historické centrum (náměstí s dochovanou historickou zástavbou, kašnou a sloupem Nejsvětější Trojice), Kostel sv. Máří Magdalény, Morový sloup a mnohé další památky a zajímavosti v okolí (např. také hrad Lipý).

Zdroj: http://www.mucl.cz/

Stěhovací služby Česká Lípa a okolí

Chcete si objednat službu Stěhování Česká Lípa? Nejjednodušší způsob je využít našeho nezávazného poptávkového formuláře, který obsahuje základní dotazy, které jsou pro nás důležité, abychom pro Vás mohli připravit cenovou nabídku. Pokud nás však chcete kontaktovat telefonicky, pak Vám může tento poptávkový formulář posloužit pro představu, jaké dotazy Vám budeme klást při telefonickém kontaktu. Stejně tak postupujte i v případě, že máte zájem o stěhování v přilehlých oblastech jako jsou např. Nový Bor, Mimoň, Doksy, Dubá...

Pro vyplnění klikněte na odkaz FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU.

Sháníte stěhovací firmu pro jiné město?

Věříme, že i pro Vás máme řešení. Firma Stěhování bez dřiny má rozmístěná střediska tak, aby byla schopna pokrýt stěhovací služby prakticky po celé České republice. Kromě stěhování v České Lípě je tak schopna zajistit i stěhovací služby např. pro tyto oblasti:


+420 603 576 760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2009 - 2023 Stěhování bez dřiny | Stěhování v ČR | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Výměna odkazů

Mezi naše hlavní činnosti patří stěhovací a vyklízecí služby, kde máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme např. stěhování bytů a rodinných domů, firem a kanceláří ale i těžkých strojů, pián, klavírů a trezorů. Rádi pro Vás zajistíme i další činnosti, které souvisí se stěhováním - přeprava osob, osobní doprava či skladové prostory.

Firma Stěhování bez dřiny má střediska rozmístěná po celé České republice, a tak jsme schopni vyhovět všem našim zákazníkům.


Veškeré texty, fotografie, slovní a textová vyjádření jsou plně naším soukromým majetkem. Jakékoliv použití pro cizí účely je zcela nepřípustné. Na veškerém názvosloví a logu jsou umístěny ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví České republiky. S přátelským pozdravem děkujeme za respektování osobního vlastnictví.
V úctě rodinná stěhovací společnost Stěhování bez dřiny.